sobota, 09 listopad 2013 13:01

Trening personalny

Zapraszam Was do współpracy Trener personalny - Zawodnik.

Posiadam ogromne doświadczenie zawodnicze, jestem trenerem I klasy w lekkiej atletyce. Moi podopieczni zdobyli kilkanaście medali mistrzostw Polski, wsparte wiedzą zdobytą na AWF Kraków. Obecnie jestem również pracownikiem naukowo-dydaktycznym w Zakładzie Lekkiej Atletyki w Instytucie Sportu na AWF w Krakowie. W swoim dorobku naukowym mam 12 artykułów naukowych o tematyce treningu.

Współpracuję z osobami, które przygotowuję do startu w biegach ulicznych, z ultramaratończykami, chodziarzami oraz wszystkimi tymi, dla których ruch jest ważny.

Współpracuję z osobami, które chcą zredukować tkankę tłuszczową, polepszyć swoje samopoczucie poprzez ruch.

Z uwagi na częste wyjazdy zagraniczne uprzejmie proszę o kontakt drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Trener personalny oferta:

1. Konsultacje treningowo-metodyczne

2. Planowanie treningu - opracowywanie programu obciążeń do poszczególnych dystansów

3. Wspólne treningi - z grupami treningowymi

4. Trener personalny (w przypadku nieobecności trening z asystentem)

5. Monitoring treningu - badania wydolnościowe, test Żołądzia oraz inne w zależności od dyscypliny.

6. Spotkania motywacyjne z młodzieżą, z młodymi zawodnikami, z dziećmi oraz wszystkimi, którzy planują rozpoczęcie treningu bądź już trenują. Na spotkaniach omawiać będę historię mojej przygody ze sportem oraz to jak ważna jest nauka, systematyczność, rzetelna praca, realizacja wytyczonych celów itp. Podczas prelekcji zdjęć z Igrzysk Olimpijskich, z życia obozowego czy też treningu przybliżać będę życie sportowca oraz wszelkie aspekty związane z życiem w sportowym duchu. Na zakończenie z przyjemnością odpowiadać będę na pytania słuchaczy.

Czytany 9435 razy
Więcej w tej kategorii: « Sponsorzy Osiągnięcia »
wicej wpisów z bloga

 

 

wicej aktualności

Partnerzy

Galeria zdjęć i wideo