sobota, 09 listopad 2013 11:19

O mnie

Pochodzę z małej miejscowości na Podkarpaciu - Nowej Dęby. Od dzieciństwa pasjonowała mnie motoryzacja, dlatego w tym kierunku kształciłem się w szkole średniej.

Przygodę ze sportem rozpocząłem w IV klasie szkoły podstawowej od zajęć z: piłki nożnej, lekkiej atletyki (biegi średnie i przełajowe). Będąc na obozie wakacyjnym w Janowie Lubelskim poszliśmy na marszobieg. Niestety albo staty zbłądziliśmy i część trasy pokonywaliśmy marszem. Jeden z kolegów dał pomysł by się ścigać kto szybciej bedzie szedł.....i tak się zaczęło.

Były to moje pierwsze mini zawody chodem sportowym, albo nazwijmy to szybkim marszem. Trener zaproponował mi przekwalifikowanie się na chodziarza. Nie podobało mi się to za bardzo ale postanowilem spróbować. Zbiegło się to z chwilą głośnej dyskwalifikacji Roberta Korzeniowskiego w Barcelonie na Igrzyskach Olimpijskich. Pojechałem w końcu na pierwsze moje zawody do Stalowej Woli i ku mojemu zdziwieniu...wygrałem, będąc młodszym od rówieśników młodzikow. Tak też zaczęła się moja przygoda z chodem sportowym.

Najważniejszym etapem edukacji w moim życiu były studia wyższe na Akademii Wychowanie Fizycznego w Krakowie. Ukończyłem tą Akademię w 2005r, a następnie rozpocząłem pracę w Katedrze Teorii i Metodyki Lekkiej Atletyki.

Upartość w dążeniu do celu i konsekwencja towarzyszy mi w sporcie oraz życiu codziennym. Jestem człowiekiem otwartym na współprace, pogodnym i wrażliwym na drugiego człowieka.

Czytany 9446 razy
Więcej w tej kategorii: Sponsorzy »
wicej wpisów z bloga

 

 

wicej aktualności

Partnerzy

Galeria zdjęć i wideo