wtorek, 04 luty 2014 20:18

Zgrupowanie w USA

Minął już tydzień mojego pobytu na grupowaniu wysokogórskim w Albuqierque (USA). Okres aklimatyzacji i adaptacji został zakończony i czas rozpocząć na poważnie trening ;) Kolejne kilometry pokonuję wraz z klubowymi koleżankami Agnieszką Szwarnóg oraz Marią Sławik. Trenujemy pod czujnym okiem mojego Trenera Wacława Mirka.

Mamy przyjemność mieszkać u byłego rekordzisty Polski w Maratonie - Antoniego Niemczaka, który wraz z żoną Natalią prowadzi ten bardzo uroczy hotelik.

Wraz z nami przebywa tu kadra Itali, która przygotowuje się do sezonu letniego. Pogoda dopisuje i jak wskazują prognozy pogody z każdym dniem ma być coraz cieplej. Jutro może spaść śnieg... Jednak przy panującej tu temperaturze poleży pewnie kilka godzin i już go nie będzie.

Nie lada gratka czeka tu na miłośników westernów - rzeka Rio Grande zachyca swym urokiem. Dzięki temu, że wzdłuż niej przebiega nasza trasa treningowa każdy kilometr pokonujemy z przyjemnością. Warto zobaczyć też historyczną drogę Route 66 – pozostałość po amerykańskiej historii i świadek zaczątków dzisiejszego zmotoryzowanego społeczeństwa. To tylko nieliczne miejsca, które warto zobaczyć.

Serdecznie pozdrawiam moich kibiców.

Czytany 4004 razy
wicej wpisów z bloga
wicej aktualności

Partnerzy

Galeria zdjęć i wideo