niedziela, 08 grudzień 2013 11:16

Zgrupowanie Villa Real San Antonio – Portugalia

Mimo, że na miejsce dotarliśmy po północy to myśl o czekających mnie treningach dodawała jedynie pozytywnej energii. Pierwszego ranka w Portugalii przywitało nas słońce. Każdemu uczestnikowi zgrupowania ten miły akcent pozwolił zapomnieć o długiej i męczącej podróży.

To moje pierwsze zgrupowanie w okresie przygotowawczym do sezonu 2014. Zrezygnowałem ze zgrupowania listopadowego ze względu na zawody w Chinach, obowiązki na uczelni oraz chęć spędzenia czasu z rodziną.

Mam już za sobą 50km, które przebyłem maszerując po rowerowych ścieżkach pomiędzy San Antonio, a Monte Gordo. 20C temepratura i ciepłe słońce pozwalają na krótkie treningi dzięki czemu można pracować nad techniką co jest dużym komfortem. Bardzo się cieszę, iż zdecydowałem się na zmianę zgrupowania z polskiego wybrzeża na portugalskie. Chciałbym z tej okazji podziękować Panu Z. Rolbieckiemu za wyrażenie zgody na wyjazd mimo, że poprosiliśmy o zmianę w ostatnim możliwym momencie.

Wszyscy uczestnicy zgrupowania ciężko trenują przed sezonem 2014, który rozpoczyna się Halowymi Mistrzostwami Świata w Sopocie.

Mój najbliższy start zaplanowałem na 22 marca w Meksyku. Przede mną 10 tygodni ciężkiej pracy i blisko 1400 kilometrów do pokonania...

Trzymajcie kciuki za zdrowie, bo resztę zawsze można wypracować.

Czytany 2981 razy
wicej wpisów z bloga
wicej aktualności

Partnerzy

Galeria zdjęć i wideo