wtorek, 30 październik 2018 13:21

Obóz biegowy z Mastersami w COS Zakopane!

Zapraszamy na Obóz Biegowy do Zakopanego, gdzie trenują mistrzowie świata i olimpijczycy.

Oferta skierowana jest do wszystkich, nie tylko do Mastersów lub biegaczy z Krakowa!

Nauczymy Cię jak trenować przyjemnie i efektywnie oraz jak słuchać swojego ciała tak, aby uniknąć kontuzji. Zwrócimy uwagę na rzeczy, które często są pomijane przez biegaczy a mają znaczenie w mądrym przygotowaniu do sezonu i osiąganiu lepszych rezultatów. Obóz dedykowany jest dla biegaczy na każdym poziomie zaawansowania oraz w każdym wieku. Niezależnie od tego czy jesteś początkującym amatorem, czy utytułowanym szybkobiegaczem – jedziesz z nami! Tylko u nas masz możliwość potrenowania u boku takich sportowców jak trzykrotny Olimpijczyk, wice Mistrz Europy i medalista Mistrzostw Świata Grzegorz Sudoł.

  • KIEDY? 29.11-02.12.2018 (zaczynamy czwartkowym popołudniowym treningiem i kończymy obiadem w niedzielę)
  • GDZIE? COS Zakopane
  • CO ZAPEWNIAMY? 3 noclegi, 3 posiłki dziennie (śniadanie, obiad, kolację), fachową opiekę trenerską, 2 treningi dziennie, poranny rozruch, wieczorną odnowę biologiczną(pływalnia/sauna), wykłady tematyczne.
  • KADRA TRENERSKA: Trenerzy Klubu AZS AWF Kraków Masters
  • KOSZT: 799zł/osoba
  • ZGŁOSZENIA: mailowo na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

Organizator nie ponosi kosztów dojazdu.

Organizator zaleca wykonanie okresowych badań lekarskich, gdyż nie ponosi odpowiedzialności za stan zdrowia Uczestników. Uczestnik zobowiązany będzie do podpisania oświadczenia potwierdzającego prawidłowy stan zdrowia. Uczestnicy ubezpieczają się we własnym zakresie, Organizator nie ponosi odpowiedzialności za zdarzenia losowe w trakcie zgrupowania.

Dodatkowe pytania prosimy kierować na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Zaliczkę w wysokości 399zł należy wpłacić na podane konto 59 1030 0019 0109 8533 0003 6260 najpóźniej do 02.11.2018 (potwierdzenie wpłaty prosimy przesłać @). Reszta kwoty płatna w dniu przyjazdu.

Czytany 3761 razy
Więcej w tej kategorii: « ZAPRASZAM NA OBÓZ BIEGOWY!
wicej wpisów z bloga
wicej aktualności

Partnerzy

Galeria zdjęć i wideo