poniedziałek, 03 październik 2016 17:44

ZAPRASZAM NA OBÓZ BIEGOWY!

Nareszcie! To już kolejna edycja naszego sztandarowego obozu. Zapraszamy Was do Spały, gdzie trenują mistrzowie świata i olimpijczycy. Nauczymy Cię jak trenować przyjemnie i efektywnie oraz jak słuchać swojego ciała tak, aby uniknąć kontuzji. Zwrócimy uwagę na rzeczy, które często są pomijane przez biegaczy a mają znaczenie w mądrym przygotowaniu do sezonu i osiąganiu lepszych rezultatów.

Obóz dedykowany jest dla biegaczy na każdym poziomie zaawansowania oraz w każdym wieku. Niezależnie od tego czy jesteś początkującym amatorem czy utytułowanym szybkobiegaczem – jedziesz z nami! Zieleń spalskich lasów, biegowe ścieżki wydeptane stopami mistrzów, stadion z historią, największa hala lekkoatletyczna w Polsce mogą stać się Twoją bazą treningową na te kilka dni.

Spała to nie tylko wyjątkowe miejsce, ale też wyjątkowi ludzie i chwile. Tylko u nas masz możliwość potrenowania u boku takich sportowców jak trzykrotny Olimpijczyk, wice Mistrz Europy i medalista Mistrzostw Świata Grzegorz Sudoł.

Kiedy? 

17-20.11.2016r. (zaczynamy kolacją w czwartek a kończymy obiadem w niedzielę).

Gdzie? 

Centralny Ośrodek Sportu – Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Spale
Spała, Al. Prezydenta I. Mościckiego 6, 97-215 Inowłódz. Zakwaterowanie w hotelu na terenie ośrodka.

Co zapewniamy w ramach opłaty za obóz? 3 noclegi, 3 posiłki dziennie (śniadanie, obiad, kolację), fachową opiekę trenerską, 2 treningi dziennie, poranny rozruch, wieczorną odnowę biologiczną(pływalnia/sauna), wykłady tematyczne, pamiątkowa koszulka dla każdego uczestnika.
*za dodatkową opłatą (250zł) istnieje możliwość wykonania testu Żołądzia (wyznaczenie treningowych zakresów tętna i prędkości biegu). Chętnych prosimy o informację najpóźniej na tydzień przed rozpoczęciem obozu (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

Kadra trenerska:

• Darek Kaczmarski
• Wacław Mirek
• Konrad Rembiasz
• Maria Sławik
• Grzegorz Sudoł
• Joanna Gradek

Koszt:

do 17 października 649 zł
do 31 października 749 zł
od 1 listopada do wyczerpania miejsc 899zł

Wpłata na konto: 

59 1030 0019 0109 8533 0003 6260 (z dopiskiem: Spała 2016)

Formularz zgłoszeniowy: KLIKNIJ TUTAJ

Informacje organizacyjne:

Organizator nie ponosi kosztów dojazdu, istnieje natomiast możliwość (po wcześniejszym uzgodnieniu) odebrania Uczestników z dworca kolejowego w Tomaszowie Mazowieckim.

Organizator zaleca wykonanie okresowych badań lekarskich gdyż nie ponosi odpowiedzialności za stan zdrowia Uczestników. Uczestnik zobowiązany będzie do podpisania oświadczenia potwierdzającego prawidłowy stan zdrowia. Uczestnicy ubezpieczają się we własnym zakresie, Organizator nie ponosi odpowiedzialności za zdarzenia losowe w trakcie zgrupowania.

Dodatkowe pytania prosimy kierować na adres mailowy

Mapka dojazdu:

Czytany 6352 razy
wicej wpisów z bloga
wicej aktualności

Partnerzy

Galeria zdjęć i wideo