wtorek, 16 grudzień 2014 17:27

Zgrupowanie w Spale

Od Mikołaja przebywam na zgrupowaniu w Spale. Jest to pierwsze zgrupowanie w tym okresie przygotowawczym. Bardzo się cieszę, że mogę znów trenować, po ponad 3 miesiącach przerwy.

Przeszedłem w pierwszym tygodniu 150km i cieszył mnie każdy krok, każdy pokonany kilometr. Dziękuję raz jeszcze dr. Jankowi Paradowskiemu oraz Terapeutom Michałowi i Grześkowi z Fizjoterapia Kaczmarek.

Cieszę się, iż tu w Spale mogę trenować z kilkoma zawodnikami i zawodniczkami. Stworzyliśmy mocną grupę z Łukaszem Nowakiem i Dawidem Tomalą, która ma ambitne cele oraz wspólne plany zgrupowań i  treningów. Dawid - w przeszłości Młodzieżowy V-ce Mistrz Europy do lat 23, to największy talent młodego pokolenia. "Dziecko"' szkółek chodziarskich Korzeniowski.pl. Łukasz to VIII zawodnik Igrzysk Olimpijskich i Mistrzostw Świata oraz Mistrzostw Europy.  

Jako doświadczony zawodnik chcę im przekazać jak najwięcej mojej wiedzy, mojego doświadczenia jako zawodnik i jako trener, choć każdy z nich ma swojego klubowego trenera. Myslę, ze ta wspólna inicjatywa oraz powolne ale mam nadzieję owocne spojenie środowiska chodu sportowego w Polsce pozwoli tę konkurencję jeszcze bardziej wzmocnić.

Mam nadzieję, ze właśnie ten obóz jak i kolejne zaplanowane na rok 2015 i w perspektywie Igrzysk w RIO w 2016 będą owocne.

Zapraszamy do współpracy - projektu również sponsorów, którzy chcą wesprzeć naszą grupę, zarówno razem czy też wybraną osobę.

Ze sportowym pozdrowieniem

Grzegorz

Czytany 3396 razy
wicej wpisów z bloga
wicej aktualności

Partnerzy

Galeria zdjęć i wideo